Про нас

Привіт! Мене звуть Андрій Зеленський і я засновник онлайн-школи з пошиття спідньої білизни Shapes Sewing. Мій шлях в створенні спідньої білизни почався в 2017-му році, коли я вирішив стати дизайнером спідньої білизни.

Перш за все я вирішив, що освою нову професію для майбутнього створення білизни та її подальшої реалізації. Через рік навчання на різних онлайн та онлайн курсах я створив свій онлайн-магазин, назвавши його "Shapes Lingerie".

Через рік роботи в області пошиття спідньої білизни на замовлення я випадково вирішив провести онлайн-майстерклас майстер-клас з пошиття комплекту, який складався з бюстгальтеру та трусиків. Побачивши високу оцінку моєї роботи від учнів, я вирішив продовжити, так зародилась онлайн-школа з пошиття спідньої білизни "Shapes Sewing".

Я сумлінно займався розвитком школи, вільного часу ставало все менше і менше, тому згодом пошиття білизни на замовлення відійшло на другий план і згодом стало на паузу.

Восени 2021-го року, налагодивши зі своєю командою роботу школи, я вирішив відновити роботу по пошиттю спідньої білизни, відкривши маленький цех, але згодом, після повномасштабного вторгнення, мені прийшлось обирати між школою, яка вже виросла і стала відомою в хвацьких колах, та між брендом білизни, роботу над яким потрібно було починати фактично з нуля. Я обрав роботу над своєю онлайн-школою, закривши виробництво та ще раз відклавши на майбутнє свою мрію про великий бренд спідньої білизни.

Зараз, працюючи зі своєю школою з пошиття спідньої білизни, я маю на меті навчити своїх учнів шити якісну та комфортну білизну. Я, будучи перфекціоністом, намагаюсь створити якомога якісніший контент для своїх учнів, зробити максимально детальні відео-уроки та навчити шити преміальну та комфортну спідню білизну.

Зараз ми з моєю командою маємо сотні випускниць, які закінчили наші курси. Створена ними білизна та їх відгуки надають нам впевненість в своїй роботі та надихають нас.

Деякі роботи учениць ви можете переглянути тут: @shapes.feedback

Cторінка нашої онлайн-школи в інстаграм: @shapes.sewing