Вибір розміру бюстгальтера

Для підбору розміру бюстгальтера Вам необхідно зняти дві мірки: обхват під грудьми та горизонтальну дугу грудей.

Перша мірка визначає цифрове значення розміру пояса бюстгальтера, друга - літерний розмір чашки.

Для заміру обхвату під грудьми візьміть сантиметрову стрічку і заміряйте обхват безпосередньо під грудьми, при цьому натяг сантиметрової стрічки повинен відповідати звичному Вам натягу пояса бюстгальтера.Для виміру значення горизонтальної дуги Ви повинні надіти бюстгальтер на кісточці з м'якою чашкою (без поролону).

Замір проводиться від кістки до кістки через центр грудей. Зауважте, що виміри в бюстгальтері з поролоновою чашкою будуть не коректні. Якщо Ви маєте намір придбати перший бюстгальтер з м'якою чашкою і немає можливості зробити замір у такому бюстгальтері - зверніться до нас за додатковою консультацією.Отримані після вимірювання значення потрібно поєднати зі значеннями в таблиці:


Спочатку знайдіть відповідний вашому обхвату грудей стовпчик, після цього - рядок, що відповідає Вашому значенню горизонтальної дуги.

На їхньому перетині знаходиться значення вашого розміру бюстгальтера.

Зверніть увагу на те, що розмір за результатами вимірів може радикально відрізнятися від того, який ви носите. Не дивлячись на це, Ви можете бути впевнені, що обраний Вами розмір матиме відповідну посадку.